Van de gezamenlijke Diaconieën:

 

Gezamenlijke actie voor de Voedselbank

Bij de Diaconie van zowel de Gereformeerde Kerk als de Hervormde Kerk is het duidelijk geworden dat er in onze directe omgeving steeds meer mensen zijn die in geldnood zitten. Zo zeer zelfs dat zij moeite hebben om hun dagelijkse levensmiddelen te kopen. De Voedselbank kan onze hulp hierin gebruiken. Eenmaal per maand is er een inzameling. Ook kunt u op de aansluitende maandag/dinsdag/woensdag nog levensmiddelen meenemen naar ‘de Hoeksteen’ en ‘HOC’. Graag producten/levensmiddelen meenemen die lang houdbaar zijn. Bijvoorbeeld voedsel in blik, rijst/pasta of gedroogde levensmiddelen, uiteraard met een houdbaarheidsdatum die niet verstreken is.
De data van de inzamelingszondagen vindt u op de pagina PKN Gemeentenieuws.