Tijdens de "stille week" is er iedere dag een moment van bezinning in de Hervormde Kerk te Coevorden. 

Op maandag, dinsdag en woensdag is er de mogelijkheid om een vesper bij te wonen. Deze beginnen om 19:00 uur. Witte donderdag wordt het heilige avondmaal gevierd om 19:30 uur en Goede vrijdag is er een dienst om 19:30 uur. Stille zaterdag vindt er een paaswake plaats om 21:00 uur en op paaszondag is er een gezinsdienst aanvang10:00 uur.

De Vespers worden verzorgd door ds. W. Blanken, ds. J. Pley-Inia en ds.J. Lambers-Niers.
In de overige diensten gaat ds. Blanken voor.


Ook wordt in deze diensten medewerking verleend door ons kerkkoor o.l.v Henk Stekelenburg, Mieke Doeschot sopraan, Stedelijke Muziekvereniging Coevorden o.l.v. Janny Kruimink, Roelien Klement–Ter Borg dwarsfluit, Jan Hoving piano en de organisten Ronald IJmker en Tim Vroom.

U wordt van harte uitgenodigd om de vespers en diensten tijdens de Stille Week te bezoeken om zo het lijdensproces van Jezus te volgen.